W dniu 11 maja 2018 r. o godz. 17.00 odbył się w naszej szkole koncert poświęcony
pamięci Ireny Sendlerowej. W koncercie wzięli udział następujący uczniowie:
Wiktoria Nowak – flet kl. III/6
Maja Stachera – gitara kl. III/4
Julia Rut – wiolonczela kl. II/4
Weronika Turalska – akordeon kl. I/4
Katarzyna Chrzanowska – fortepian kl. V
Maja Słowik – fortepian kl. V
Nina Filiks – fortepian kl. V
Taisja Kazimierska –fortepian kl. V
Katarzyna Byczkowska – skrzypce kl. VI
Kinga Majchrzak – wiolonczela kl. III/4
Aleksandra Werens – wiolonczela kl. III/4
Akompaniament: Pani Renata Bidler
Prowadzenie koncertu Mikołaj Michalski kl. II/4 oraz Małgorzata Peliwo kl. V/6.
Koncert przygotowali: Pani Mirosława Stańczyk i Pani Małgorzata Walczak
Po koncercie nastąpiło rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego poświęconego
pamięci Ireny Sendlerowej „Sprawiedliwa wśród Narodów Świata”.
     Konkurs plastyczny  honorowym patronatem objął Starosta Konecki – Bogdan Soboń.
Sponsorami konkursu byli: Burmistrz Miasta i Gminy Końskie oraz Starosta Konecki.
Swoją obecnością na koncercie zaszczycili nas: Starszy Wizytator CEA Regionu Łódzkiego 
Pan Marcin Walicki oraz członek Zarządu Powiatu Koneckiego Pani Dorota Duda.
Laureaci konkursu:
Grupa I
MIEJSCE I-    Lena Karbownik kl. III/6

                       Lena Ciszek kl. III/6

MIEJSCE II – Katarzyna Szczyrba kl. I/6
                        Zuzanna Kupczak kl. I/6
                        Patrycja Mika kl. II/6
                        Sara Banasik kl. III/6

MIEJSCE III – Wiktoria Nowak kl. III/6
                        Maria Juszczyk kl. II/6

WYRÓŻNIENIA:
Marta Marczyńska kl. II/6

Magdalena Grabowska kl. II/6
Maria Rak kl. III/6
Julia Styś kl. III/6

Grupa II
MIEJSCE I –  Ewa Gałwiaczek kl. IV/6
                      Michał Łyczek kl. VI/6
                      Aleksandra Mika kl. VI/6
                      Kalina Skowron kl. I/4

MIEJSCE II – Małgorzata Peliwo kl. V/6
                      Katarzyna Byczkowska kl. VI/6

MIEJSCE III – Julia Jabłońska kl. VI/6
                        Maja Stachera kl. III/4
                        Amelia Liszka kl. II/4
                        Katarzyna Ocetek kl. II/4
                        Klaudia Makuch kl. V/6

WYRÓŻNIENIA:
Julia Jakubowska kl. VI/6

Szymon Włodarczyk kl. V/6
Zofia Dudek kl. VI/6
Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody.

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content