Konkurs Zespołów Kameralnych na wykonanie utworu dowolnego organizowany jest w naszej szkole od wielu lat.

  Celem konkursu jest:

– prezentacja artystycznych osiągnięć uczniów

– przegląd dorobku pedagogicznego nauczycieli

– rozwijanie zainteresowań muzyczną literaturą dziecięcą

– pobudzanie i rozwijanie wśród uczniów form zespołowego

   muzykowania

– przygotowanie repertuaru na koncerty dla przedszkoli

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

I. Zespoły kameralne o różnym składzie instrumentów.

II. Duety fortepianowe na 4 ręce.

    W dniu 9 maja 2017 r. odbył się XXXIV Szkolny Konkurs

na wykonanie utworu dowolnego na 4 ręce.

Do konkursu zgłosiło się :

-10 duetów w grupie młodszej ( kl. I-III )

– 5 duetów w grupie starszej ( kl. IV-VI )

 Laureaci w grupie młodszej:

I miejsce – Duet: Weronika Adamus

                              Ewa Gałwiaczek

II miejsce – Duet: Juliusz Owczarek

                               Apolonia Cacek

III miejsce – Duet: Julia Florczyk

                                Gabriela Szewczyk

III miejsce – Duet: Marta Marczyńska

                                  Julia Styś

III miejsce – Duet: Lena Ciszek

                                 Maria Rak

Laureaci w grupie starszej:

I miejsce – Duet: Katarzyna Lachowska

                               Żaneta Słowik

II miejsce – Duet : Maja Słowik

                                 Katarzyna Chrzanowska

III miejsce – Duet: Nina Filiks

                                  Taisja Kazimierska

Pozostałe duety zostały wyróżnione.Wszyscy uczestnicy

otrzymali dyplomy i nagrody.

W dniu 10 maja 2017 r. odbył się XXXIV Szkolny Konkurs

Zespołów Kameralnych.

Do konkursu zgłosiło się:

– 6 zespołów w grupie młodszej ( kl. I-III )

– 7 zespołów w grupie starszej ( kl. IV-VI ).

Laureaci w grupie młodszej:

I miejsce – Duet fletowy: Emilia Mazur

                                              Wiktoria Nowak

II miejsce – Duet akordeonowy: Bartosz Gorzkowski

                                                          Szymon Stępień

III miejsce- Kwartet fortepianowy: Lena Szczepanik – skrzypce

                                                                Antoni Rut – skrzypce

                                                                Kinga Majchrzak

                                                                                       – wiolonczela

                                                                Ewa Gałwiaczek – fortepian

Laureaci w grupie starszej:

I miejsce- Kwartet saksofonowy: Irmina Staromłyńska

                                                            Kinga Dębowska

                                                            Adam Fitas

                                                            Kamil Salamaga

II miejsce – Trio fletowe:  Zofia Frączyk

                                             Aleksandra Banasik

                                             Zuzanna Dziuba

III miejsce-  Duet:  Aleksandra Bury – fortepian

                                  Klaudia Makuch – skrzypce

III miejsce – Trio gitarowe: Zofia Sipika

                                                  Kamil Grzegorzczyk

                                                  Maja Stachera

III miejsce – Trio fortepianowe: Amelia Bąk – skrzypce

                                                         Dawid Lewosiński 

                                                                                – wiolonczela

                                          Michał Łyczek – fortepian.

Pozostałe zespoły zostały wyróżnione. Wszyscy uczestnicy

otrzymali dyplomy i nagrody.

Skip to content